Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Golczew

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Siemczyn

Dąbie,Siemczyn(Golczew + 16 km)

114 000 zł1 143 m² 99,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 84/1 o pow 1143m2, wg mpzp położona w strefie M. Cena brutto 114.000 zł Lokalizacja Siemczyn 30 min od Szczecina przez S3 Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Kinice

Kinice(Golczew + 23 km)

180 000 zł891 m² 202,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, gdzie kawa smakuje najlepiej przy śpiewie ptaków, a spacer nad jezioro zajmuje tylko 3 minuty? Sprzedam wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Chojna

Centrum,Chojna(Golczew + 22 km)

740 000 zł151 m² 4 900,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u nas! Oferta sprzedaży lokalu usługowo-mieszkalnego w Chojnie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością zamieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Chojna

Centrum,Chojna(Golczew + 22 km)

850 000 zł1 428 m² 595,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Na sprzedaż duży budynek biurowy z garażami i parkingiem, blisko granicy z Niemcami. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni: 1382,80 m 2 , wolnostojący, całkowicie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mostkowo

Mostkowo(Golczew + 21 km)

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 372 m²

Oferta diotyczy sprzedaży dużej działki o powierzchni 0,4372 ha położonej w miejscowości Mostkowo gm.Barlinek zabudowanej budynkiem mieszkalnym i dużym budynkiem gospodarczym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Klasztorne

Klasztorne(Golczew + 9 km)

339 000 zł194 m² 1 747,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 153 m²

Polecam Bardzo! Na sprzedaż dom w zabudowie zwartej z kompleksem budynków gospodarczych, usytuowany w urokliwej wsi Klasztorne. Wieś jest dobrze skomunikowana z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pyrzyce

Pyrzyce(Golczew + 23 km)

750 000 zł535 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Nowoczesna hala 330 m wraz z biurowcem 200 m z potencjałem idealna pod Twój biznes! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną halę o powierzchni 330 m , która łączy przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona Łozice

Łozice(Golczew + 19 km)

676 000 zł1 408 m² 480,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - była ubojnia świń, łozienice Na sprzedaż nieruchomość po byłej ubojni świń, położona w miejscowości Łozienice, na końcu wioski, w spokojnej i zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Łyżwiarska

Chojna(Golczew + 22 km)

1 100 000 zł173 m² 6 358,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Bardzo polecam na sprzedaż dom wolnostojący w centralnej, a zarazem cichej okolicy Chojny przy ul. Łyżwiarskiej, usytuowany na pięknej, zadbanej działce z licznymi ozdobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona

Barnkowo(Golczew + 21 km)

199 000 zł3 011 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy dużą działkę o pow. 3011 m2 w Barnkowie gmina Chojna dla której zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem do dwóch stanowisk oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Golczew

Golczew,zachodniopomorskie

149 000 zł51 m² 2 894,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze w m. Golczew, gmina Myślibórz. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz przynależnym pomieszczeniem gospodarczym (garażem).

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij